Náš sortiment


Vážíme si každého zákazníka, ať jde o domácího kutila či velkoodběratele, jsme schopni dodat zboží od štětce až po velmi specifické barvy či fasádní systémy. Našimi dodavateli jsou zejména:

JUB

Nadnárodní firma zabývající se výrobou a prodejem materiálů pro povrchové úpravy ve stavebnictví: základní nátěry, vyrovnávací hmoty, malířské barvy JUPOL, výrobky pro dekorativní úpravy, fasádní barvy, barvy na beton, hydroizolace, tónovací prostředky, nátěry na dřevo a kov, dekorativní omítky, tepelně izolační systémy JUBIZOL, sanační a renovační omítky, lepidla, spárovací a těsnicí hmoty. Více zde: http://www.jub.cz

VALSPAR CORPORATION

Americká společnost Valspar Corporation je jedním z největších světových výrobců nátěrových hmot na světě, dodávající nátěry a laky širokému spektru zákazníků. Od roku 1806 se Valspar snaží poskytovat svým zákazníkům nejnovější inovace, nejlepší kvalitu a nejlepší péči o zákazníky v oblasti nátěrového průmyslu.

REMMERS

Remmers Baustofftechnik je německý výrobce stavební chemie a špičkových laků na dřevo.

STORCH

Evropská jednička ve výrobě malířského nářadí, stříkací techniky a ostatních zařízení určených primárně pro profesionální použití.

KWASNY

Už od roku 1958, kdy Peter Kwasny zužitkoval nápady a znalosti na výrobu laků ve spreji, načerpané za svého pobytu v USA, vyrábí světově proslulá firma spreje pro automobil, dekorace a profesionální použití: Belton, Auto-K, Auto-K Fill In a SprayMax.

HG

Nizozemský výrobce značkové chemie, dodává širokou škálu čisticích prostředků pro domácnosti, motoristy a průmysl. Přípravky HG dokáží vyřešit problémy i tam, kde jiné čisticí prostředky selhávají (intenzivní čištění, údržba, lesk a ochrana samolešticími vosky, odstranění "obruby" na vaně, cementového povlaku, odstraňování (mastných) skvrn, skvrn od vína, čaje a kávy, plísňové skvrny, připálené mastnoty, ucpané odpady, vodní kámen, zápach)... Kromě spolehlivosti je hlavní devizou těchto výrobků jejich ekologická odbouratelnost, výrobce dodává i řadu produktů použitelnou v domácnostech s domácí čističkou odpadních vod.

HB BODY S.A.

Výrobce v České republice oblíbených antikorozních ochranných prostředků, těsnicích hmot a lepidel, tmelů, plničů, základních barev, sprejů, tužidel a ředidel.

ALKYTON

Špičková antikorozní barva s obsahem antikorozních pigmentů, kterou lze natírat přímo na zrezlý povrch. Barvu Alkyton lze nanášet na kov, rez, dřevo a beton. Alkyton lze také natírat na povrchy z lehkých kovů, plastů a skla s použitím základu Galvinol.

BIOPOL PAINTS

Český výrobce nátěrových hmot a nátěrových systémů.

HET

Český výrobce univerzálních vodou ředitelných akrylátových barev na dřevo i kov Akryl MAT a Akryl LESK.

SIA ABRASIVES

Švýcarská společnost je jednou ze tří největších světových dodavatelů inovativních brusných systémů. Vyvíjí, vyrábí a prodává kompletní brusné systémy, které jsou přizpůsobeny specifickým požadavkům a aplikacím pro povrchové úpravy všeho druhu.

SMIRDEX

Známý řecký výrobce brusných velurových kotoučů a válečků na kov a dřevo, stejně jako brusných systémů pro stavebnictví.

VIVECHROM

Společnost s bohatou historií (založena 1932) dodává interiérové a fasádní barvy, penetrace, základní nátěry, vrchní emaily, spreje, tmely, lazurovací a bezbarvé laky, tužidla a ředidla.

SEVEROCHEMA

Česká společnost patří mezi významné výrobce chemických produktů v České republice, nejžádanější jsou její ředidla, technický benzín, aceton, toluen a další rozpouštědla.

POLYMERCOLOR

Český výrobce epoxidové stavební chemie – laků, lepidel, nátěrů, penetrace, plniv, pojiv, stěrek a tmelů.

PATTEX

Dodavatel špičkových lepidel nejen pro domácnost, ale i montážních, kontaktních a tavných lepidel, lepicích pásek a opravných hmot.

TECH SOLUTION

Dodavatel technických sprejů – maziv (silikonový, vazelínový, grafitový, měděný tuk, silikonový olej, řezné oleje, uvolňovač šroubů), čističů elektrických kontaktů, průmyslových rozpouštědel, odstraňovačů laku, izolačních a ochranných prostředků a značkovacích sprejů .

BASF

Celosvětově největší chemická společnost, jejíž nabídka sahá od chemikálií, plastů a zušlechťujících komponentů přes chemické přísady a přípravky na ochranu rostlin až po surovou ropu a zemní plyn. V nabídce naší prodejny najdete od této společnosti především lazury a laky.